AJ3000.com
Komplexní angličtina

Kniha Komplexní angličtina Vám nabízí originální a zábavný způsob, jak si zopakovat angličtinu.

První možností, jak si zlepšit svou angličtinu, je číst si anglické texty a snažit se jim porozumět. Pokud nějaké slovíčko neznáte nebo Vám nějaká fráze nedává smysl, stačí se podívat na další řádek  a tam najdete text přeložený.

Takto se sice něco naučíte, ale není to nejefektivnější způsob, jak tuto knihu používat. Nejlépe je číst Komplexní angličtinu ve dvou. Každý z vás napřed přečte nahlas anglický text. Pak si jeden z Vás vezme kus papíru nebo hrací kartu a zakryje si anglický text tak, aby viděl jen český ekvivalent. Tento překládá do angličtiny a jeho partner mu pečlivě naslouchá a opravuje chyby. Oprava musí přijít hned, a ten kdo překládá, okamžitě řekne danou frázi správně. Po dvou minutách se vystřídáte a Váš partner pokračuje tam, kde Vy jste skončili. Takto by bylo dobré přečíst vybraný článek alespoň dvakrát. Následující den se k textu znovu vraťte a udělejte to stejné. Pak se k textu vraťte za tři dny, po týdnu a po měsíci.

Může se ovšem stát, že k  sobě nikoho nemáte. I tak se dá Komplexní angličtina snadno použít. Čtěte a překládejte sami a na konci každého řádku si zkontrolujte, že jste vše přeložili správně a že Vám nevypadly třeba členy nebo předložky.

U každého názvu článku však najdete hvězdičky, které značí obtížnost textu. Čím více hvězdiček text má, tím je těžší..

Doufám, že u této publikace strávíte mnoho příjemných chvil a že Vaše angličtina dozná změny k lepšímu.

Líbí se Vám naše publikace? Zkuste i naše kurzy angličtiny.


Formát: pdf

Poštovné: 0 Kč  (emailem)

Počet stran: 28

Cena: 99,- Kč

Pokud kliknete na níže uvedné tlačítko, můžete  si knihu koupit hned.